top of page
  • Admin

bytsura1@ukr.net

Дорогі захисники!!!

Не вистачає слів і сліз вдячності, щоб передати Вам всім і кожному з вас, наскільки ми за вас хвилюємось, молимось, переживаємо. Ви - люди з великої букви, ви - дійсно взірці честі, гідності та сміливості! Я пишу ці слова щиро і зі сльозами на очах. Кожного разу, коли дивлюсь новини або ховаюсь від ракет, уявляю а якже воно на передовій або в Маріуполі та інших понівечених ворожою люттю містах. Мені 35 років, живу в передмісті Києва і щоденно вдячна кожному з Вас за те, що захищаєте життя по суті не знайомих людей. Бережи Вас Бог! Повертайтесь живими, здоровими і дай Вам Бог тільки всього найкращого на цій землі за такий щоденний подвиг і незламність духу. Кланяюсь в ноги кожному з вас!

Можливо, цей лист прочитає захисник Маріуполя: повірте, ми всі чуємо Вас, душа розривається від Ваших звернень до всього світу і від щоденних страждань нів чому не винних людей. Ваша доля - це відповідальність і моя також, неможливо спокійно жити, знаючи що так страждають люди в твоїй країні. Не знаю, чим можу допомогти на своєму рівні, крім як фінансовою підтримкою волонтерських організацій і щоденною працею в державній установі. Я юрист. Можливо, комусь з Вас в майбутньому потрібна буде безкоштовна допомога,обов'язково звертайтесь, залишаю свою електронну пошту.

Ви витримаєте, Ви переможете, Ви - цвіт української нації, наша надія і опора!!! Тримайтесь, будь ласка!

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page