top of page

Ana Stas

Привіт, "кращий/-а друг/подруго без імені" (як у тій чудовій пісні гурту Крихітка)!


Сподіваюся, ти зовсім скоро повернешся цілим/-ою і неушкодженим/-ою до своїх рідних і близьких. Зараз я буду напевно банальною, але хочу подякувати тобі за можливість пити львівську каву, зварену в джезві зі Слов'янська (на фото). Такі просто буденні речі цивільних можливі саме завдяки тобі! З початку повномасштабного вторгнення я вирішила щось змінити в житті, придумала собі бігати зранку в парку й здати на водійські права. Але досі ще не дійшли руки всім цим зайнятися, немає ніяких моральних сил. Тому я не перестаю дивуватись енергії, витримці й подвигам наших захисників і захисниць, ви такі молодці! Ви надихаєте прагнути ставати кращими!


Якщо раптом ти любиш футбол і тобі не буде з ким на нього піти, знайди мене у ФБ - мені буде за честь скласти тобі компанію. Вірю, що наша Перемога над кацапстаном уже близько! Повертайся живим/-ою 💙💛Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page