top of page

Яна

Привіт.


Спершу хочу сказати Велике Вам Дякую.


Дуже довго думала «а що з написати? А які слова будуть правильні, а які ні». Але от пишу і пишу впевнено.


Не знаю, хто буде читати цей лист, но можу з впевненістю сказати, що відважніших від Вас немає. Я, як напевно більше людей в наші країні стараюсь допомогти чим тільки можна. І я вірю, що саме ця єдність допоможе нам. Можливо Ви думаєте, що ви там одні, але це не так, з вами вся Україна.


Знаєте кажуть «Герої не вмирають» це правда, но моє серце вже не витримує чути «помер». Ви маєте берегти себе. Нам потрібні живі героїв, адже Ви наше майбутнє.


Я кожний день прошу Бога за Вас і всім серцем надіюсь, що у Вас все буде добре. Настане Мир і у всіх буде довго і прекрасне життя, адже Ви як ніхто, заслуговуєте на це.Я прошу Вас Бережіть Себе.


Ми чекаємо Вас.

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page