Яна

Привіт.


Спершу хочу сказати Велике Вам Дякую.


Дуже довго думала «а що з написати? А які слова будуть правильні, а які ні». Але от пишу і пишу впевнено.


Не знаю, хто буде читати цей лист, но можу з впевненістю сказати, що відважніших від Вас немає. Я, як напевно більше людей в наші країні стараюсь допомогти чим тільки можна. І я вірю, що саме ця єдність допоможе нам. Можливо Ви думаєте, що ви там одні, але це не так, з вами вся Україна.


Знаєте кажуть «Герої не вмирають» це правда, но моє серце вже не витримує чути «помер». Ви маєте берегти себе. Нам потрібні живі героїв, адже Ви наше майбутнє.


Я кожний день прошу Бога за Вас і всім серцем надіюсь, що у Вас все буде добре. Настане Мир і у всіх буде довго і прекрасне життя, адже Ви як ніхто, заслуговуєте на це.Я прошу Вас Бережіть Себе.


Ми чекаємо Вас.

Останні пости

Дивитися всі

Вітаю Вас наші найкращі захисники Днем Українського козацтва, та Днем Захисників та Захисниць України! Дякую, що Ви захищаєте нашу країну. Дуже хочу вам побажати, щоб ви були живі, здорові, а саме гол

Доброго здоров'я наші воїни, що боронять нашу країну та кладуть за її свободу душу й тіло, і показують, що вони - браття козацького роду! Хочу подякувати вас за те, що над моїм рідним Миколаєвом майор