top of page
  • Admin

Юля

Привіт, хлопці! Саме зараз, в бою, ви ламаєте систему тої совдепівської армії, що була в нас після незалежності. Саме зараз саме ви (того не помічаючи) карбуєте нову армію нашої країни, якою ми відверто починаємо пишатися, і хвалитися. Хлопці, ви круті, бо саме ви зараз біцепси і трицепси України) Бо всі наші життя- в ваших руках, всі наші молитви- щоб прикрило вам спини, вся наша віра- щоб ви серцем відчували, де бити, і де сховатися... Виживіть і не спаскудьтесь, бо не хотілось би вилавлювати вас з фонтанів, кричащих " а ти стріляв?!, А ти хоч один танк сп*здив?" Шануйтеся - тепер ви приклад для дітей і об'єкти жадання жінок!)

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page