top of page

Юля

Привіт, друже/ подружко!

Ми можемо бути незнайомі, але це не дуже важливо. Я сподіваюся, що твої близькі цілі, що ти теж здоровий/ здорова. Хочу сказати тобі величезне дякую за те, що ти робиш. За твою хоробрість, за твою відданість і любов до України і її мешканців. Це банально, можливо, але справді, дякую від щирого серця.

Сподіваюся, що ця триклята війна не змінить твого оптимістичного ставлення до людей, що ти після перемоги України далі будеш бачити кольори і красу навколо тебе. Що війна не вб‘є в тобі віру в людей та людяність. Знаю, що це дуже тяжко, не уявляю наскільки. Але все ж таки, дуже на це сподіваюся. Тому, що завдяки таким хоробрим людям як ти ми незабаром поьачимо на небі звичайні літаки. Тому, що завдяки тобі про Україну та її мужність знає тепер цілий світ. Тому, що завдяки тобі ми переможемо і в усіх з’явиться величезний привід для радості та посміху на обличчі. І ти заслуговуєш на те, щоб бути щасливим/ щасливою. Де б ти не був/була, нехай над головою буде дах, навколо буде тепло, і нехай тебе оточують тільки добрі люди, котрим ти можеш довіряти. Я тебе зовсім не знаю, але мені хочеться тебе притулити до серця і безкінечно дякувати. За те, що ти робиш. За те, що ти є. За те, що ти мужня Людина.

Дякую.

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page