top of page
  • Admin

Оля

Привіт, воїне!

Так незвично писати свій перший лист українською мовою. Я родом із Рівненщини і все життя була україномовною. Але до 24 лютого усі мої листи були написані російською.

Такі були (і є) правила російських колоній, у яких з 2014 і дотепер незаконно утримують українських політв'язнів. Я почала переписуватися з ними у 2019-му і планувала це робити до звільнення кожного заручника Кремля, до закінчення війни.

Однак із початком повномасштабної відправляти листи в рф стало неможливо, тому що Укрпошта припинила співпрацю з російською. Попри те, що мені дуже бракує звісток від політв'язнів і розуміння, що із ними все гаразд, я вважаю, що це - правильне рішення.

Щоб не сумувати за усіма невідправленими листами, я вирішила написати листа Вам. І впевнена, що Ви однозначно цього заслуговуєте.

Мою чарівну Рівненщину завдяки Вам та іншим військовим війна оминула (якщо так можна сказати). Але певна річ, зачепила. Ще з 24 лютого і дотепер наші волонтери регулярно відправляють гуманітарну та військову допомогу на території, яким пощастило менше, ніж нам. Ми з друзями плетемо маскувальні сітки. Пробували "кікімури", але чесно кажучи, мені це здалося дуже довгим і одноманітним заняттям. Хоча якщо треба руки, то звісно, нічим не перебираю :)

Мені в соцмережах часто пишуть іноземці (з Туреччини, Ірландії, Індії, Італії), вони щиро вражені професійністю ЗСУ і зізнаються, що недооцінили нашу армію і народ в цілому. Подумала, Ви маєте це знати :)

В листах політв'язням я зазвичай пишу про новини із України. Ви, як мій адресат, скоріше за все, ці новини знаєте. Власне, саме завдяки Вам ці новини і відбуваються. Новини про контрнаступи на Херсонщині. Новини про відбиття чергової спроби ворога взяти під контроль Северодонецьк. Про бойові втрати окупантів (моє улюблене). Про обміни полоненими. Про звільнення Тайри.

Я знаю, окрім хороших, є чимало поганих новин. Але я б хотіла, щоб цей лист був не про погане. Я б хотіла, щоби Ви, Ваші побратими знали, що ми в тилу захоплюємось Вашою сміливістю і переконані в тому, що одного дня всі ми побачимо найбільш бажану новину - нашу перемогу.

Бережіть себе! Слава Україні!


З повагою, Оля

19.06.2022Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page