top of page
  • Admin

Оля

Добрий вечір наші захисники. Я дуже вдячна вам за кожен світанок...за кожен спокійний вечір. Так, його спокійним назвати не можна, але я молюся за кожного з вас, щоб швидше ви повернулися у свої домівки, до своїх діток, дружин, батьків і знову звикли до тиші. Тієї справжньої домашньої тиші. Розумію, що ще дуже довго ви будете спати з ''відкритими очима'', прокидатися на звуки будь-якого шороху. Але, будь-ласка, швидше повертайтеся додому всі живі і здорові!!!


Я бажаю всім вам, нашим ЗАХИСНИКАМ, міцного здоров'я, незламного духу, мужності.... Поки ви оберігаєте нас від ворога - ми молимося за кожного з вас. І разом ми переможемо!!! А разом ми обов'язково переможемо, тому що такі хлопці як ВИ просто не можуть не перемоги, адже вас чекають, вас люблять, вами пишаються.


І ще.....маю звернення до неодружених. Хлопці, після ПЕРЕМОГИ, ви будете користуватися таким попитом серед дівчат, що вони будуть за вами табунами бігати. Ну, а це дійство просто не можна пропустити😆 Наші Герої бережіть себе!!! І повертайтеся живими!!! Все буде Україна!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Останні пости

Дивитися всі

Слава Україні! Я бажаю щоб у вас був спокій і найблищого повернення до-дому З перемогою

bottom of page