Нія

Привіт, друже! Дякую тобі, що захищаєш мене та доню в якої є інвалідність. Дякую, що ризикуєш своїм життям щосекунди заради мирного неба і можливості обіймати найдорожчих. Якби я вірила у Бога, то молилася б, але насправді я куди сильніше вірю у ЗСУ, ТРО та інші частини нашого захисту.


Важко підбирати слова, важко повірити в те, що в одну секунду наше життя так змінилось, але зовсім не важко уявити як ми всі будемо святкувати перемогу, обійматися та радіти. Раніше мої бажання були досить примітивні: хочу нову квартиру, новий одяг і вино щоп'ятниці.


Зараз же, я хочу лише одного — щоб жодної краплі крові мого народу не впало на землю. І хоч я в цьому абсолютно неспроможна, саме твоїми руками моя мрія здійснюється. Дякую тобі любий чарівник, що вперше в житті моя мрія реальніша, ніж будь-коли!

Останні пости

Дивитися всі

Я дуже за вас хвилююсь і хочу щоб вас не турбували росіяни.Люблю обіймаю!❤️

Вітаю, мій самий найкращий захисник! Мене звати Олександра. Живу я в чудовому місці Чернігові. Перш за все хочу подякувати. Дякую тобі, мій захисник та всім захісникам за те , що кожного дня ми вітаєм

Привіт, мій Воїне! Як Ти? Чи добре спиш, чи смачно їси? Знаю, що Тобі важко, але Ти не здаєшся. Якби я могла забрати усю Твою біль та біль Твоїх побратимів, то і померла б із нею. Бо не заслуговую жит