top of page

Аня

Привіт, воїне. Мене звати Аня, мені 19 років і я киянка. Думаю, ти розумієш, як живемо ми, але я мало уявляю, як живеш ти зараз. Я не впевнена, але чула, що військовим на передовій важливо, щоб мирні жителі продовжували по-справжньому жити, незважаючи на все. Жити, як ніколи раніше. Так щиро, так вільно, так радісно, скільки буде сил. І я буду жити. За нас обох, поки ти там. Я кохатиму, посміхатимусь і боротимусь за все світле, що є в нас з тобою. Допогатиму тобі та іншим українцям волонтерством та добрим словом до кінця. Я не здамся заради тебе, бо знаю, що ти не здаєшся заради мене. Тільки разом ми сильні, ти і я. Обидва сильні, бо не здамося заради нашої України. Дякую тобі за все. Знаю, все вийде: ти повернешся додому, я зроблю наш спільний дім трошки кращим за цей час і наша ненька буде вільна навіки. Слава Україні, Слава Тобі, Герою.

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page