top of page
  • Admin

Інна

Привіт, воїне!

Привіт, наш мужній та величний захисник!

Я так сподіваюсь, що мій лист все ж таки знайде свого отримувача. Сподіваюсь, що мої слова, почуття та емоції розкриті в цьому листі відгукнуться вогником впевненості в твоїй душі.

Знаю, ти бачив багато жахливих речей. Знаю, тобі важко зараз. Я все це знаю… А насправді… А насправді, не можу я уявити які почуття тебе переповнюють, про що ти думаєш. Таке може уявляти тільки той, хто там, поруч з тобою фізично. Та пам’ятай – я з тобою на емоційному та енергетичному рівнях. Знаю, ти сильний і витримаєш все, що буде на твоєму шляху.

Мені так багато хочеться тобі сказати, навіть не знаю з чого почати…

У мене дуже багато думок в голові, але все ж таки спробую…

До 24 лютого 2022 року я не знала, настільки люблю свою Батьківщину. А зараз моя душа переповнена різними почуттями: почуттям ніжності та любові до кожного шматочка української землі, до кожної її травинки. І завдяки тобі я маю можливість споглядати цю красу.

До 24 лютого я до кінця не розуміла те, як же класно говорити те, що думаєш. А зараз, я ціную кожну мить, коли говорю про любов до України. І я вдячна тобі за те, що маю змогу це робити.

До 24 лютого я не знала, що нас (простих цивільних громадян) може хтось так самовіддано і безстрашно захищати. Але 24 лютого я дізналася, що кожен український воїн – справжній ЗАХИСНИК свого народу!

До 24 лютого я не знала, як сильно я можу бути вдячна. Тепер я точно знаю – почуття вдячності може бути безмежним, всеохоплюючим, невимовним (навіть не можу описати словами, наскільки я вдячна тобі за захист, за життя).

Воїне, ти знаєш, моя уява вимальовує твій образ, відповідно якому ти нездоланний, завжди готовий прийти на допомогу і ти ніколи не покинеш свою найкращу в світі Україну!

Наприкінці листа хочу додати.

Ти лише повертайся живим!

Я, ми (кожен українець) чекаємо на тебе, чекаємо на нашу спільну перемогу! Ми разом усе витримаємо! Ми разом усе відтворимо! Ми разом будемо щасливо жити в незалежній та вільній Україні!

Ти лише повертайся…

На тебе чекають…

Завжди!


Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page