top of page
  • Admin

Ігор

Українські воїни, дякую вам за те що стоїте на дорозі у ворога який хоче знищити усіх нас, за те що захищаєте Україну і мене у тому числі. Пробачте мені що я не можу бути разом з вами на передові, хоч духом я сильний, та Бог дав мені слабке хворобливе тіло, і дуже поганий зір. І хоч я не можу бути з вами, там, у борні, я молюся за вас, я тримаю кулаки та стараюся допомогти чим можу, хоч можу і роблю я дуже мало, занадто мало, за що також прошу вибачення.

Дякую вам за те що живий, дякую що живі мої рідні, що московська сволота не знищила мій дім. Тримайтеся, бийте ворога, а головне бережіть себе, нехай вас усіх Бог охороняє, а Матінка Божа прикриє від ворожих куль та снарядів. Слава ЗСУ! Слава Україні!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page