top of page
  • Admin

Юлія

Доброго дня, нашим героям! Завжди полюбляла фільми з супергероями, а тепер пишаюсь тим, що живу в країні справжніх героїв. Ви неймовірні, мужні, незламні, круті, кмітливі, як кремені міцні. Одночасно чуйні, людяні та люблячі. Ви захисники України, нашої свободи, землі, та людей. А я молю кожен день Бога, щоб він дав янголів охоронців кожному з вас, щоб вберіг від лиха, та повернув з перемогою додому. Вдома вас чекають рідні та кохані люди. Ми всі вас чекаємо живими та здоровими. Безмежно вдячна за ваш героїзм. Дякую, що ви є. Ви є Україна! Обіймаю міцно кожного з вас. Повертайтеся живими та з перемогою. Вірю в вас! Ви надзвичайні - наші герої!


Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page