top of page
  • Admin

Таня

Привіт воїне!

Важко підібрати слова, бо їх мабуть замало. Не досить слів вдячносності, захоплення, підтримки.

Ці слова складаються в молитви за Твоє здоров'я, за неушкодженість, за мужність, міцність та незламність духу, за витривалість, мудрість і за щасливе повернення до дому, за перемогу.

Ти - воїн світла! Тобі моя шана!

Тобі допомагає Бог і рідна земля. На нашому боці правда, а тому і перемога!

За Твоєю спиною, стоять мільйони предків, що віддали своє життя за Україну, а попереду - вдячні покоління нащадків для яких Ти виборюєш мирне небо. Ось чому Ти непереможний! Ось чому Твій бій благословенний! Ми обов'язково переможемо. Ти повернешся додому. На Тебе дивитимуться тисячі вдячних очей, і сотні людей захочуть тебе обійняти, серед тих людей буду я. Щоб розділити радість перемоги і біль втрат, ціною яких вона досягалася. Наша Україна розцвіте дякуючи Тобі, бо зараз Ти твориш міцний її фундамент. Ціною Твоїх жертв та жертв Твоїх побратимів гартується наша незламність. Дякуючи Тобі більше ніхто не поставить під питання майбутнє України! Слава Тобі! Слава Україні!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page