top of page
  • Admin

Таня

Дякую воїне за те що наді мною мирне небо! Дякую тобі за твою силу і мужність, відвагу. Мені не вистачить слів і життя щоб описати свою вдячність тобі. Я пишаюся тобою, пишаюся кожним. Ви найкращі! Ви наші Ангели Охоронці! Ви наша гордість! Я ніколи так ніким не пишалася. Я вірю в вас понад усе. Завдяки вам ми можемо жити у себе вдома. Я молю Бога щоб кожен повернувся додому, до своєї сім'ї, живий, здоровий. Я знаю що тобі важко, ти втомився, але завдяки вашій силі тримаємось ми тут.

Воїне, я довіряю тобі найбільше. Завдяки цій сміливості, незламності яка є у вас, я повірила в перемогу. Я знаю що Україна переможе, бо у нас найкращі чоловіки, найкращі захисники. Ми чекаємо на вас вдома. Дякую. Дуже дякую тобі воїне! Прошу бережи себе. Нехай тебе оберігає Бог, і Ангел Охоронець буде завжди поруч.

Останні пости

Дивитися всі

Привіт солдате,пише тобі учениця 9 класу. Я не знаю твого імені,але пишу з надією що все ж таки хтось прочитає цей лист. Я хочу сказати дякую вам за мирне небо та ранок без вибухів та ракет.Я не можу

В частину А4010 Вітаю з виростанням у бригаду! Хай це піде на користь вам і на шкоду п*дарам!

Ліза

bottom of page