top of page

Рита

Доброго часу дня, героє чи героїне (цікаве слово виходить, але цим і прекрасна українська мова ггг)!


Я часто думаю про тебе. Про те, як ти відмовився чи відмовилася від звичного життя і комфорту заради боротьби з нечистю. Думаю про те, як може проходити твій день, що ти бачиш, що ти чуєш, що ти відчуваєш. Думаю про твоїх рідних, які тебе дуже люблять і для яких ти є цілим всесвітом. Думаю про те, як вони за тобою скучають, переживають за тебе і моляться.


Я часто сумую і плачу, коли згадую, якою ціною обходиться нам ця війна… Я також сумую, коли думаю про те, що ти можеш так довго не бачитися з рідними і близькими.


Але я дуже хочу тобі нагадати: ти, саме ти і, не побоюся цього слова, мільйон таких сміливців і сміливець, як ти, є причиною тієї досі не баченої величезної підтримки України по всьому світу.


Саме ти, і твої побратими, і посестри показали всьому світу, що українці, хоч і миролюбний народ, але за свободу і правду будуть воювати.


Саме завдяки тобі, зло не перемогло і не залишилося безкарним, як воно очікувало.


Я дякую тобі від усього серця і кожної клітини свого тіла за те, що ти є, що ти такий чи така, який чи яка ти є, що ти захищаєш кордони нашої держави і людей.


Я хочу і буду молитися, щоб якомога швидше настала перемога України. І щоб ти повернувся чи повернулася додому, до своїх рідних, цілим/ою, здоровим/ою та неушкодженим/ою.


Я кожного дня скидаю гроші волонтерам на допомогу військовим і не планую припиняти це робити.


Я твердо вірю в нашу перемогу. І навіть природа в неї вірить, бо у Київську область, де ще в березні точилися жахливі бої, повернулися лелеки. 😌


Я знаю, що після нашої перемоги шлях до відновлення країни буде непростим, але я знаю, що ми впораємося.


Будь ласка, бережи себе, дбай про себе і пам‘ятай, що тебе люблять і чекають вдома. ❤️


Слава Україні!Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page