top of page

Ніна

Вітаю Герої! Пишу вам з західу України. Наразі я і мої діти у відносній безпеці, і це все завдяки вам.

Не минає і дня щоб я не думала про вас, про Україну, про те шо я можу зробити щоб наблизити нашу перемогу.

Мій старший син вже все розуміє, називає себе козаком, та готується в майбутньому боронити нашу країну. І я цим пишаюсь. Впевнена до цього має бути готовий кожен українець, бо це наш дім, і ми не дамо його нікому і ніколи.

Я не знаю як підтримати вас, наші воїни, але знаю що зроблю все що можу щоб допомогти вам. Я так пишаюсь тим як ви бороните нас, які ми українці сильні духом.

Коли летять ракети, думаю клята русня хоче нас залякати, але, цим вони нас зовсім не лякають, цим вони будять в нас ще більшу лють, і ця лють дає сили далі і далі боронити нашу землю, наших дітей, нас самих. Вірю що ви теж це відчуваєте.

Вірю у вас, вірю у всіх нас!!!

Слава Героям!!! Слава Україні!!! Смерть ворогам!!!


Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page