top of page

Надя

Привіт) Я Надя із Заходу України, мені 13. І я дуже сумую за навчанням офлайн. У перші місяці війни було дуже страшно. Страшно спати, страшно їсти, страшно дивитися телевізор на якому 24/7 крутили новини. Зараз мій емоційний стан дещо покращився. Я знаю, що мій спокій у надійних руках. У ваших руках). Завдяки вам я можу більш-менш повернутися до колишнього життя: гуляти з подругами, читати книжки, малювати. За це я вам дякую. Сьогодні ми творимо нову сторінку в історії України. Новий параграф у підручнику історії України який буде називатися "Як українці знищили росію і її "

Українці за своє існування розвалили багато країн, народів, тож росіяни стануть наступними. Я в це вірю і закликаю вірити кожного.

Вас, любі воїни, я прошу не падати духом, адже у ваших руках майбутнє, моє майбутнє, моїх однокласників, мого молодшого братика, і ще мільйонів українських дітей. Ми з вами тримайтеся.)🥰


Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page