top of page

Ліза

Добрий день! Мене звуть Ліза, мені 14 років, мешкаю в Одеській області.

Іноді я відчуваю безпорадність, мені здається, що все марно, і я не можу нічого вдіяти. Проте через деякий час усвідомлюю завдяки кому я ще жива і можу нормально функціонувати. Заради тих, що вже покинули цей світ і тих, що ризикують щодня ризикують своїм життям, здоров'ям заради майбутнього вільної та квітучої України. Наразі я роблю і буду поширювати збори, висвітлювати злочини московії, відмовитися від контента/продуктів росії, підтримуючи наше, робити внесок у культурний і мовний фронт, купляти базові речі для військових як шкарпетки, віддавати речі переселенцям та добре вчитися, хоч не впевнена ким хочу бути, проте точно знаю, що країні необхідні професіонали у різних сферах, що мають підіймати її. До речі, на жаль, я ще не можу стати доноркою крові через недостатню вагу.

Я точно знаю, що ми переможемо, бо ми відрізняємося від тих висерків єдністю і з нами весь цивілізований світ.

Дякую, ви неймовірні!Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page