top of page

Леся

Дорогий Солдате! Я хочу подякувати тобі за те що ти так мужньо нас борониш, за те що ти так сміливо і вправно ведеш бої, за те що ти витримуєш все те що ти там бачиш. Дякую тобі що я в безпеці у себе в домівці і мої діти живі і здорові зі мною, і ми не втікаємо нікуди, бо знаємо що ти нас захищаєш і не пустиш ворога далі. І я вірю що ти повернешся до своєї домівки з перемогою. І я молю Бога за тебе. Я молю щоб Він тебе беріг і давав цю неймовірну силу з якою ти борешся з ворогом. Я молю щоб Бог тебе захищав від куль і снарядів. І вірю що Бог з тобою в кожному бою. І я буду молитися за тебе поки ти не повернешся додому живий і здоровий і з перемогою, і з Богом у серці. Дякую тобі за те що ти є. ДЯКУЮ!


Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page