top of page
  • Admin

Лада

Привіт, воїне! Привіт наші захисники та захисниці ❤️

Пишу вам листа з окупації, а саме з Донецьку. Так, ми досі тут живемо і чекаємо на вас! Не вірте в те, що тут одні сепаратисти, я впевнена, коли ви зайдете до нас, вони одразу повтікають, а ми, які увесь цей час чекали і вірили в вас, будемо зустрічати вас з усмішками і сльозами.. 💔

Я звичайна дівчинка з Донецьку, яка вже вісім років живе в окупації. Хочу вам розказати про свої сни, в якіх я бачу прапор України, вони мені сняться насправді часто..

Так от, одного разу по весні мені наснилося що я йду по вулиці свого міста, та бачу через дорогу, десь вдалині, наш прапор, який колихається по вітру. Я проходжу повз дитячого майданчику і бачу як діти дивляться в сторону прапора та радіють. Уві сні я заплакала від щастя, здавалося, що нарешті Україна повертається і ми знову будемо жити вільно в своїй країні, спокійно та мирно.. Цей сон я бачу і зараз, так яскраво, будто це наяву.

А ось зовсім недавно мені снився сон, що хтось повісив прапор Україні прям біля мого дому, що його видно з вікна. Це ще не означало що прийшли ЗСУ, але означало що поряд зі мною живуть такі ж українці і українки як я, тільки зараз, на жаль, ми повинні ховатись і мовчати.

Я вірю що ці сни не просто сни, а майбутнє. Я вірю в вас, хлопці та дівчата! Те що ви робите - це справжній подвиг! Я пишаюся вами, я хвилююсь за вас, я чекаю на вас. На вас чекає і весь Донбас! ❤️

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page