top of page
  • Admin

Анна

Шановні воїни!

Я знаю, що ви знаєте, що ми у вас віримо і чекаємо на вас. Але бувають моменти, коли цивільні забувають, що треба вірити, так само, як і воїни забувають, що у них вірять. Мабуть, ці миті зневіри неминучі, але я хочу, щоб вони взагалі зникли. Я думаю, від українців багато залежить, від їх віри і підтримки. Енергетичні поля - це повна маячня, але коли всі разом - це точно відчувається і безперечно впливає.

Я пишу це як нагадування собі, що треба бути сильною кожну хвилину, навіть уві сні. Тоді я робитиму все, що треба для України, і уже не зможу навіть на секунду розчаруватись і зневіритись, адже я маю триматись і робити свій щоденний вклад в життя країни.

Я пишу це як нагадування вам, що ви - найкращі в світі бійці і безкінечно надихаєте своєю силою і стійкістю. Я ніколи не зможу зрозуміти, як це - бути там, де зараз ви, але подумки намагаюсь бути з вами.

І донатити на коптери, звичайно=)

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page