Ірина

Любі, сильні, мужні, неймовірні наші!


Зараз вечір, і я сиджу на дитячому майданчику в Києві, моя донька ганяє з іншими дітлахами вони сміються, кричать, співають!

Знаєте, що співають? Червону калину.

Знаєте, що кричать? Мочи русню!

У всіх - на пєстіках нашкрябано ЗСУ.

Моє серце переповнене болем через щоденні страшні трагедії, через новини про бої, які ви виносите на своїх плечах, але разом з тим і неймовірною силою, вірою, любов'ю - до вас, наші герої.

Кожного ранку дякую вам за те, що моя доня їсть млинці під Губку Боба; кожного вечора дякую вам за сміх з дитячих майданчиків.

Людина не має воювати... Війна шматує душі. Ви переступили через свої страхи, ви лишили у себе за спинами нас, і встали перед нами щитом. Не вкладається в голові, не можна осягнути масштаб вашого героїзму!

Нехай кожному та кожній з вас воздасться! Немає людей кращих, ніж ви!


З величезною вдячністю, Іра з Києва.


Останні пости

Дивитися всі

Я дуже за вас хвилююсь і хочу щоб вас не турбували росіяни.Люблю обіймаю!❤️

Вітаю, мій самий найкращий захисник! Мене звати Олександра. Живу я в чудовому місці Чернігові. Перш за все хочу подякувати. Дякую тобі, мій захисник та всім захісникам за те , що кожного дня ми вітаєм

Привіт, мій Воїне! Як Ти? Чи добре спиш, чи смачно їси? Знаю, що Тобі важко, але Ти не здаєшся. Якби я могла забрати усю Твою біль та біль Твоїх побратимів, то і померла б із нею. Бо не заслуговую жит