top of page

Ірина

Привіт, воїне!

Мене звати Іра, я з міста Суми, але, на жаль, мені прийшлося виїхати, бо дуже лячно. Але дуже хочеться додому і про першій нагоді я повернуся. Я хочу подякувати тобі, що ти захищаєш Україну і мене! Завдяки тобі я можу прокидатися вранці, займатися своїми справами, працювати та спокійно засинати. Я вірю у тебе і у перемогу. Нехай бог тебе охороняє і дарує тобі добру вдачу. Я пишаюся тобою, герою! Ти знаєш, ми тут стали цінити дуже прості речі, радіти тому, що рідні живі і здорові. Колись ми мріяли про відпустку у теплих країнах, про нові айфони та інше. А як виявилося, це все такі дрібниці. Ми сильно переоцінили усе, що нас оточує. Тепер наші мрії лише у тому, щоб жити у вільній мирній країні і щоб не бахкало. Я вірю, що після перемоги ми усі збережемо найголовніше, зо отримали за ці 4 місяці-єдність, взаємодопомогу та колективну відповідальність. Знай, шо саме ти будуєш нове майбутнє, будуєш його для своєї родини, для мене, моєї сестри. Якщо буде сумно і тривожно, то знай, що є Іра, яка тримає кулачки за тебе! Ти крутючий! А ми тебе чекаємо вдома! Ото погуляємо після перемоги! :))


Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page