top of page

Ірина

Я так давно хотіла звернутися до вас, любі захисники. В першу чергу хочу подякувати кожному, хто сміливо захищає нашу країну від агресора. Ви — сильні воїни і ви заслуговуєте на щось більше, ніж звичайні нагороди. Дякую вам за кожну хвилину життя, за те, що спокійно можу замовити одяг в інтернет-магазині або сходити з друзями в кафе. Завжди пам'ятайте, що ми віримо в ЗСУ! Ми завжди з вами і намагаємось допомагати усім, чим тільки можемо! Ніде не буде так добре, як в нашій рідній Україні! В якій країні пошта доставляє посилки за 1-2 дні!? А в якій країні термінали на кожному кроці? Правильно, в нашій! Україна є найсучаснішою і найрозвинутішою, тому бережімо її!

Отже, швиденько мочіть русню і повертайтеся живими до рідних, які вас уже зачекалися, щоб відсвяткувати нашу спільну перемогу!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page