top of page

Ірина Олійник

Дорогий воїне , дякую вам , що бороните нашу землю. Ви- надзвичайно сміливий , вірний син своєї держави . Своїм життям ви захищаєте тисячі інших людей та мою. Я вважаю , що всім потрібно брати приклад з таких людей як ви, тому що ви не тільки виповнюєте місію перед своєю країною, захищаєте її суверенітет , але і несете своїми вчинками майбутнє нашої України . Завдяки вам, я маю змогу прокидатись та жити, нести добро , робити добрі вчинки та вести інформаційну війну - боротись із нелюдами. Хочу побажати вам міцного здоров'я, хай ваші рідні та близькі дочекаються вас вдома . Сили вам і нехай Бог оберігає від ворожої кулі . Слава ЗСУ !

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page