top of page
  • Admin

Іванка

Привіт, герой або геройка!

Зараз саме той час коли ми маємо підтримувати одне одного, щоб бути сильнішими, тому я пишу цей лист.

Хай, як там не було складно, холодно, страшно, жахливо, моторошно на фронті або в бою, завжди пам’ятай, що ти не тільки солдат, ти - людина, що обороняє те ,що любить: свою землю, Батьківщину, сім‘ю, кохану людину, домівку від ворога-кацапа. Ти охороняєш спокій людей. Ти борешся за мир, за «звичайне» життя людей, за життя дітей, за майбутнє. Ти захищаєш своїх улюбленних. У тебе є мета за ради якої ти тримаєш міцно зброю, дивишся на пекельний бій, на море крові, слухаєш жахливі звуки пострілів  або ракет, вбиваєш ворога, що захотів твоє землі, землі де ти народився і отримав найкращі спогади, зустрів коханних. Ти зможеш побороти разом із побратимами тих нечистивих нелюдів, які лише і вміють красти, ґвалтувати, катувати, вбивати та руйнувати. А ти приносиш, повільно але впевненно, мир та злагоду в Україну.

   Коли у мене проблема або жахлива ситуація в життя, я уявляю, що я буду робити після невеликої «чорної смуги». І мені це допомогає, я роблю все, що би потім у мене все було прекрасно. Тому, пропоную тобі  уявити, що коли ми переможемо, ти зможеш міцно-міцно обійняти коханну людину, діточок, сім‘ю, друзів, собаку або кішку, що покриють своєю шерстью тобі одяг. Почуєш спів пташок та запах квітів,спробуєш те, що до війни ніколи не робив, скуштуєш улюбленні ласощі та мамин борщ з пампушками. Купиш безглузду річ, яку просто захотілось придбати, приймеш ванну з пінною, нап’єшся улюбленного алкоголю, зіграєш у гру з друзями, підеш у кіно і так далі.

Тому, борись за своє майбутнє і повертайся живим(ою), борець за світле майбутнє.

   

    Я конотопськая відьма, ну точніше дівчина з м.Конотоп. Закінчую 10 клас, і в майбутньому хочу стати лікарем- стоматологом , щоб приносити людям користь. Тому через пару років чекаю тебе на моєму прийомі) Зроблю знижечку, чаю, розповім веселі історії і полікую зубки😊( але, не факт, що я буду точно-точно стоматологом, а якщо і буду, то не факт що гарним, ну як то кажуть - «життя покаже»)

  Надіюсь твой настрій трішки піднявся, якщо тобі потрібна зворотній зв‘язок зі мною, то ось мій інстаграм @aknnavi, пиши, якщо що до «недомайбутного стоматолога». Гарного і спокійного дня, тобі і твоїм побратимам🇺🇦❤️

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page