top of page
  • Admin

Ярослава

Доброго дня.

З першого дня війни я і моя родина знаходимось на окупованій території в Запорізькій області. Я - ми всі - розуміємо, що наявність неевакуйованих цивільних заважає вам вести війну більш жорстко, як того заслугувала русня. Вибачте нас за це. Але ми дуже намагаємось - хоч і дуже по своєму - тримати свій фронт тут. Ми ведемо проукраїнські групи та канали, ми передаємо інформацію про пересування ворога, ми намагаємося влаштувати осередки супротиву, ми пошируємо справжні новини та інформацію з захоплених міст, ми підтримуємо один одного. А ще ми дуже віримо в вас, більше аніж в Бога, і щиро молимось за кожного з вас і ваших близьких. Будь ласка не вірте в те, що вас не чекають, що окуповані змирились або перейшли на сторону орків. Ми тут, ми за вас, і ми знаємо, що іноді вам доводиться стріляти і в нашу сторону. Ми віремо в вас, ми довіряємо вам, ми згодні терпіти і ховатись, утискати паски та терпіти відсутність ліків чи звичних побутових штук. Не спішіть і не ризикуйте собою, намагаючись якомога швидше визволити нас.

Ми мріємо не про якомога швидку перемогу, а про те, щоб ця перемога була остаточною та не була рясно полита вашою кров'ю. Ми мріємо, щоб коли ви все ж прийдете до нас, в наші міста та селища, вас було багато, ви були живі і цілі, і щоб в нас не хватало повітря, висказати вам всім всю накоплену потядку, щоб боліли руки вас всіх обійняти, щоб всім вистачило вас поцілувати, пригорнути, пригостити чи хоча б поплескати по плечу.

Будьте живі. Будьте обережні. Будьте тверді в вірі, в том числі і в нас. В ми завжди будемо вірити в наших героїв, якими ви для нас є.

П.С. А хто вважає, що недостатньо хорош, негоден чи робить недостатньо/мало - отримає по дупці особисто від мене.

Слава Україні! ЗСУ слава!

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page