top of page

Яковишин Богдан

Дорогий наш захисник!

Я знаю вам там важко,тому хочеться подарувати часточку тепла та підтримки у цьому листі.Ми можемо тільки уявити,що ви переживаєте,чи маєте де ночувати чи є у вас змога зігрітися горнятком теплого чаю чи є у вас хвилинка часу поговорити з рідними та й між собою,запитатися чи все гаразд у заглушливому гуркоті ракет і куль.

Як же ж хочеться полегшити вам кожен день ,щоб ці страшні події закінчилися швидше.Хочу, щоб ви знали,як безмежно ми вам вдячні за вашу роботу,за ваші неймовірні сили, за вашу мужність та відвагу.Щодня ми прокидаємося з вдячністю до вас та засинаємо з надією на вас.Молимо Бога про опіку над вами.

Тримайтеся наші найкращі!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page