Юлія Бурлай

Привіт, воїне!


Дякую тобі, що ти є. За твою відвагу та сміливість. Я з Харкова, але 11 років живу в Польщі. Усі мої знайомі тут, поляки та люди з інших країн ЄС, долучаються до ініціатив допомоги ЗСУ та людям в Україні. Усі знають, як мені та усім нам болить ця клята війна.


Мої батьки залишаються в Харкові, бо хочуть там бути. Для моєї мами нема нічого важливішого за можливість зробити та віднести термос кави хлопцям з ТРО. Я так вдячна ЗСУ та ТРО за те, що мій Харків тримається. Мені страшно думати, скільки життів хороших людей це коштує щодня. Я дуже вдячна за те, що над моїм Харковом майорить флаг України!


Нещодавно учасники протесту польських соціальних працівників через маленьку зарплатню, до яких я підійшла підтримати, сказали мені, що найважливіша битва- вона зараз в Україні, що як переможете ви у тому пеклі, то переможе кожен, хто бореться за себе у світі. Це було неочікуване та до сліз. Бо ж дійсно так і є.


Будь ласка, бережи себе, бо ж є люди, для яких ти- весь світ. Мені прикро, що й далі не можуть закрити наше небо та через це гинуть воїни та мирні люди.


Будь ласка, залишайся живий, бо хтось тебе кохає та чекає на твоє повернення! Я не вірю в Бога та я вірю в силу думок. Тож мої думки з тобою, аби ти залишався живий!


З повагою,


Юлія Бурлай


Останні пости

Дивитися всі

Вітаю Вас наші найкращі захисники Днем Українського козацтва, та Днем Захисників та Захисниць України! Дякую, що Ви захищаєте нашу країну. Дуже хочу вам побажати, щоб ви були живі, здорові, а саме гол

Доброго здоров'я наші воїни, що боронять нашу країну та кладуть за її свободу душу й тіло, і показують, що вони - браття козацького роду! Хочу подякувати вас за те, що над моїм рідним Миколаєвом майор