top of page
  • Admin

Христина

Ми колись думали, що герої - це Залізна Людина та Капітан Америка, ми колись думали, що Україна - маленька держава, в якої немає сили на світовій арені, ми колись думали, що наша армія - слабка, ми колись думали… але тепер всі знають, всі знають, як ви воювали останні 8 років,як ви воюєте тепер, як багато ви віддаєте кожного дня, щоб ми просто могли бачити сонце, кожен з вас - герой, яких світ не бачив. Хочу обняти кожного з вас, хочу, щоб ви повернулись до своїх родин, до своїх дітей, до всіх нас. Хочу співати з вами гімн, хочу йти по Хрещатику з вами, хочу гуляти з вами в Карпатах, хочу жартувати з вами в Одесі, хочу з вами дивитись на вільну Україну. Слава героям!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page