top of page
  • Admin

Учні 6 класу Чорноморської спеціальної школи міста Чорноморська Одеської області

Вітаємо вас, дуже дорогі нам воїни!

Пишемо вам ми, шестикласники, усі разом.

У нашу школу багато разів приходили наші друзі- воїни АТО. Вони брали участь у наших спортивних змаганнях, іграх. Ми полюбили всіх вас за мудрість, щирість, любов до нас, дітей і до всіх людей. Ми знаємо, що ви оберігаєте наше життя і даєте можливість нам жити і вчитися у школі. Ми також часто говоримо між собою про надзвичайну вашу відвагу і хоробрість. Ви - воїни світла. Постійно ви наражаєте себе на небезпеку заради нас усіх, заради миру на всій планеті. Ви - наші супер герої, чарівники бо можете виконати будь-яке навіть важезне завдання.

І ми впевнені, що можемо спокійно спати.

Хочемо побажати вам, наші рідні друзі-воїни, залишатися завжди здоровими, а вже сміливості , відваги і божественної сили вам бажати не треба. Бо вона у вас є у потрібній кількості, а при потребі навіть і набагато більше. Ми точно це знаємо і впевнені у тому.

Нехай ось саме зараз чи через короткий час над вами і над нами усіма засяє сонечко миру.

А тимчасом ви бережіть себе бо ми вас дуже любимо і чекаємо до себе у гості! Приходьте до нас, як завжди. Ми знову будемо готувати для вас наші патріотичні сувеніри-подарунки, а то ще і смаколиків напечемо для своїх найрідніших. Ми вже навчилися на уроках праці .

Повертайтеся до нас та до своїх родин з миром якнайшвидше. Ваші діти

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page