top of page
  • Admin

Тетяна Старовойт

Привіт воїне, мене звати Тетяна Старовойт. Мені 34 роки і я психолог. Майже половину свого життя я провела в Харкові, де спочатку вчилась, а потім працювала викладачем психології у Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського "ХАІ". Осінню минулого року я звільнилась і переїхала до батьків у Житомирську область. Весною планувала їхати в Київ та шукати роботу там. Але ці мої плани були перекреслені 24 лютого.

Дні до березня для мене протікали як у якомусь кошмарному сні. Ночами я майже не могла спати. Ми постійно очікували, що вони підуть на нас з боку Білорусі, тому що живемо недалеко від кордону (поблизу прикордонного міста Овруч). 2 березня я не могла всю ніч спати, тому що надивилась відео в інтернеті, де росіяни стоять буквою Z та говорять "работайте братья". Тоді відчула безсилий жах і зрозуміла, що вони здатні на будь які звірства по відношенню до нас. Сестра моєї бабусі Софії померла в Голодомор і я подумала, що вони знову нам влаштують Голодомор. За себе чомусь не було дуже страшно, більше боялась за близьких.

Сьогодні 28 квітня і мені вже не страшно. Дякую ЗСУ та вірю в ЗСУ. Зараз я відчуваю дику лють по відношенню до росіян і безмежне горе за всіма загиблими українцями та українками. Ще відчуваю багато любові та подяки до українців. І особливо до воїнів, які зараз ризикують своїм життям, щоб я та мої близькі могли спокійно спати ночами.

Попри війну помічаю весну і те, як у природі зароджується нове життя. І я вдячна всім нашим захисникам та захисницям, що маю змогу вільно дихати, ходити по вільній землі та помічати цю прекрасну і жахливу водночас весну. Окрім цього я зараз активно вивчаю реабілітаційну психологію і хочу розробити для наших воїнів найкращу у світі програму психологічної реабілітації. Якщо у когось буде бажання зі мною поспілкуватися, то пишіть листа на пошту tatyana.starovoyt@gmail.com


Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page