top of page
  • Admin

Студенти ФІФ ЗНУ

Дорогі, любі наші захисники! Вам пише колектив студентів факультету іноземної філології Запорізького національного університету, щоб висловити величезну подяку за захист нашої Батьківщини. Перш за все, хочемо подякувати вам за вашу мужність, силу та незламність духу! Дякуємо вам за те, що в такий непростий час ми маємо змогу продовжувати своє навчання та жити повноцінним життям. А далі декілька слів від кожного студента:

«Ми вдячні вам, що маємо змогу засинати в наших ліжках та прокидатись з впевненістю, що в нас є такі захисники. Захисники, які боронять нашу Україну, які не дадуть ворогу і шансу на перемогу нашої землі»

«Дякуємо вам, за те що ми маємо змогу бачити сонце! Обійняти близьких та навчатися, задля майбутнього нашої країни. Ви - наші ангели охоронці!»

«Жодного спасибі не вистачить щоб описати наскільки я вдячна вам, але все одно дякую за те, що люди, яких я люблю, все ще живі, дякую за почуття безпеки, яке ви їм даєте. Я ніколи ні в кого не вірила так сильно, як зараз вірю в вас. Слава Україні!»

«Будь ласка, як би складно не було, як би все не набридло, як би не опускалися іноді руки… просто пам’ятайте, що ми в вас віримо, любимо усім серцем та дуже-дуже сильно чекаємо здоровими і посміхненими, тому бережіть себе. З вами ми, з вами Україна, з вами увесь світ і найголовніше - з вами Бог! Слава Україні! Слава нашим Воїнам! За нами перемога, а по іншому бути і не може»

Бережіть себе, адже ви потрібні своїй країні живими та здоровими!

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page