top of page

Софія

Привіт з Кривого Рогу! Мені шістнадцять і я хочу подякувати та виразити шану всім вам, хто зараз стоїть на лінії фронту, поклавши свої життя на суд долі, аби ми могли спокійно спати, або просто вийти увечері в парк з друзями. Мені важко дивитися на всі ці жахи, які зараз відбуваються у нашій країні, але більш за все мене руйнують моменти коли я дивлюсь нібито звичайне відео з військовими, які посміхаються, жартують, чи сидять в окопах з цуценям на руках, і начебто все добре..А потім через кілька днів, листаючи новини, бачу звістку про їх загибель. Боляче. Настільки боляче, що неможливо висловити.

Ваша хоробрість захоплює та дає натхнення для нових звершень. Дякую. Дякую всім захисніцям і захисникам. Люблю вас всіх і нашу Україну. Хай Бог вас береже, ваше життя та здоров'я. Повертайтеся додому живими!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page