top of page
  • Admin

Соломія

Привіт, я Соломія, мені 17. Моя сім'я, зосталася в Україні, брат в зсу,а мене з сестрою відправили до Польщі. Але серцем я далеко.

Колись, я думала, що з легкістю зможу поїхати жити за кордон. Виявилось, що це не так. Я часто згадую теплі дні в Києві. Як я любила Хрещатик, Поділ, Ботанічний сад. Дуже хотіла піти цим літом туди.

За день до війни, я їхала на палац спорту в автобусі. Вже тоді було багато чуток про повномаштабну війну. І я думала " А якщо, я так буду їхати на автобусі, і почнеться війна, як додому доїду?" Ну от, а війна почалася в 5 годин хах.. навіть на навчання не прийшлося йти.

Мені дуже прикро, що я мало чим можу допомогти. Тільки кидати фінансову підтримку і молитися. Ну і як же ш, без хейту на дурних росіян. Вони люблять виставляти свою безглузду думку, мислячи, що праві. Але ж ми знаємо, як все насправді.

Я дуже хочу, щоб ви всі повернулись додому. Не слухайте нікого, хто хоче вас зламати. Ви сильні, і з вами Бог це 100%

В файлі прикріплений мій малюнок (шпалера для телефон). На тему "Україна" насправді їх немало, але більше одного файлу не підтримує. В моєму інстаграмі s_katcidan є більше. Звісно, наврядчи у вас є на таке час. Але, якщо захочете можете брати в совє використання.


З найбільшою любовю Соломія К.Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page