top of page
  • Admin

Смішко Соня

Привіт! Мій любий захиснику! Я дуже вдячна тобі, мужній воїне, за захист від терористів, які знищують Україну, які твердять про неіснуючу Новоросію та намагаються переконати українців у тому, що насправді їх (тобто нас з тобою) немає!!!

Які нібито прийшли на нашу Богом дану землю для нібито благородної місії – порятунку від влади, яка ущемляє наші права. Але це не так. І на своїй землі тільки ми господарі і нікому не дамо права тут хазяйнувати.

Ми живі, ми вчимось, працюємо, допомагаємо, робимо все, що в наших силах …і ми переможемо! Бо ми заслуговуємо на цю перемогу більше, ніж будь-хто інший. Ми, маленька мирна, гостинна і дружелюбна Україна, стали щитом для всієї Європи. І ми захистимо людство, знищимо ворога, бо українці – є, були і будуть!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page