top of page

Світлана

Дорогі наші захисники!

Ви наші янголи охоронці! Завдяки Вам ми живі і по іншому дивимось тепер на наше життя. Я зрозуміла, що ця буденна битовуха для мене радість і щасття, головне аби не було тривог і нарешті закінчилась ця безглузда війна. Щоб ви могли повернутися по домівках до рідних та близьких.

Ви супер молодці, ви безстрашні, ви справжні сильні чоловіки які відстоюють і боряться за своє. За волю жити на своїй землі. Я ні коли раніше не могла назвати себе патріоткою своєї держави, але зараз усе кардинально змінилося. Я безмежно люблю свою країну, я пишаюся нашими людьми, нашим непереможним духом, нашою не переможною армією!!! Ми кожної ночі з доцьою молимось за Ваше здоров'я, за те, щоб Бог давав Вам сили духу швидше дійти до перемоги. Щоб у дні та ночі коли холодно, ви не мерзли, щоб ви не були голодні. Щоб вночі ви бачили як котики на полюванні. Ми радіємо та пишаємося за кожну вашу перемогу. Ви супер молодці. Наша донька якій 6 років каже, що ми переможемо, бо у нас сильні та сміливі військові.

Нехай кожного з вас чоловіків та жінок які зараз воюють Бог береже, а Архангел Михаїл дає сили та мужності🙏🙏🙏🤗🤗🤗Низький Вам уклін! І вашим родинам! Дякуємо за життя на рідній землі!🙏🙏🙏


Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page