top of page
  • Admin

Рінат

Привіт, Воїне! Я знаю, ти втомлений і знесилений. Ляж відпочинь, а я варту твою візьму і з гордістю її понесу. Хай тебе не тривожать думки, що не справлюсь, адже я ще занадто малий. Я перед вартою піду до церкви, поставлю свічку за тебе. Стану навколішки і буду благати нехай Бог захистить тебе і всіх воїнів і людей України, діток маленьких, жінок і полонених. Буду молитись віддано, як навчила мене моя ненька, моя посивіла голубка, бо кат прийшов на рідну земельку. І певен долинуть мої молитви до Бога. Стіною вони стануть перед ворогом злим, знахабнілим. В ти воїне, відпочинь! Бо я вже на варті стою і чекаю наказ. Рінат П. 11 років разом з мамою Наталією. М. Кривий Ріг.

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page