top of page

Павло

Привіт воїни,можливо зараз ви цей лист читаєте в окопі чи в сховищі,але не забувайте ,що ви наша опора ,ви наша надія на свободу.Зараз ворог атакує наші міста,села та домівки,вбиває людей та тварин ,і знищує інфраструктуру.Але наш народ незламний,бо в нас в народі є потужні воїни,які до кінця боронять нашу неньку Україну.Мене звати Павло ,мені 16років ,я себе вже готую до військової служби,щоб коли ви відпочивали ,було ким захищати вас та Україну,наше покоління обов'язково поверне вам захист та віру у Незалежність. Я знаю ,що вам там ,деяким лячно та холодно,але я впевнений,що ви знаєте за кого ви воюєте.Я особисто дуже вдячний кожному воїну ,який боронить нашу країну ,як і зараз так і у 2014 ,я багато читав та дивився док.фільми про наших воїнів , Кіборгів та зону АТО ,і це мене надихало статьи професійним військовим та дати отпір ворогу .Ми обов'язково повернемо наші землі:Донбас , Луганськ та я дуже чекаю наш Крим.Крим-це Україна.І всі обов'язково після війни поїдемо туди відпочивати.Але зараз нас чекає не простий шлях ,але я впевнений,що всіма зусиллями ми впораємося,я вірю в кожного нашого воїна який зараз незламно стоїть з зброєю та знищує ворогом, я дуже співчуваю сім'ям та батькам померлим воїнам,я впевнений,що вони померли за долю України та будуть завжди в всіх серцях УКРАЇНИ.Я ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ ВАМ ВОЇНИ,ТА ВІРЮ У ВАС .

ЗА НАМИ БУДЕ ПЕРЕМОГА,НАШ НАРОД НІЯКИМИ РАКЕТАМИ ТА МІНАМИ НЕ ЗЛАМАТИ.

ДЯКУЮ ,ЩЕ РАЗ ВАМ ВОЇНИ 🇺🇦🇺🇦

СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА НАЦІЇ!

І П*ІЗДЕЦЬ РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ!

🇺🇦🦾

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page