top of page
  • Admin

Ольга

Доброго дня, вечора, чи ранку любі воїни! Мене звати Оля, і зараз я навчаюсь в університеті на педагога. Знаєте, багато думок які я хочу вам сказати… По перше, я щиро вдячна вам за все, що ви робите. Кожного дня я стараюсь молитися за вас та кажу, «нехай наші хлопці, будуть в теплі, не голодні, буде зв’язок і вони зможуть набрати рідних…». Я розумію вас, як вам важко, і.. коли випав сніг в мене немає радості, тому що я знаю як вам холодно.. Ви воюєте за нашу Україну, за своїх рідних , за українців, ви наші герої! По перше.. дякую! По друге, я хочу аби ви знали, що ми вами пишаємося, усі чекаємо додому, ваші діти, жінки вас дуже чекають! Нехай Бог та ваші янголи охоронці бережуть вас… повертайтеся живими!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page