top of page
  • Admin

Ольга

Я хочу,щоб нарешті закінчилася ця непоправимо страшна війна,я молюся усім існуючим богам усіх,які є у світі релігій, щоб кожен наш воїн, захисник був під захистом свого янгола охоронця, я хочу, щоб не вмирали мирні люди,я хочу, щоб всі жили до старості, і не знали біди і страждань, але це все я хочу для тих,кого згадала, а от і не думала ніколи,що захочу щось поганого, але я хочу, щоб взяло його торнадо і винесло разом із усіма його прибічниками і нападниками, і не тільки з нашої країни,а хай несе їх з земної кулі,щоб в духу їхнього не залишилося. А Вам,наші воїни-захисники-стльки мужності, стільки сили, витримки і мудрості-щоб незнали ви втоми. Нехай ваші очі завжди випромінюють вогонь справедливості, і нехай вам бог,ваша мудрість і серце підкажуть як отримати перемогу. Тримайтеся,хай буде незламним ваш дух,а ми жінки і діти, яких ви захищаєте, і земля,яку ви не віддасте-і серцем,і душею, і думками поряд, і де б ми не були, куди б не закинула нас війна, ми з вами, бо ви віддаєте за нас життя-хочу,щоб кулі і ракети вас оминали. І знаєте,ви нацкращі-здоров'я вам.


Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page