top of page
  • Admin

Ольга

Любі наші Захисники! Ніяких слів не стане, щоб висловити нашу вдячність за те, що ви так пристрасно та сміливо бороните нашу Батьківщину. Дуже хочу щоб ви знали: де б ви не були зараз, у яких би важких умовах не перебували, захищаючи нашу Україну, ви не самі!


Ми, кожен українець, ведемо війну на своєму маленькому фронті, допомагаючи Збройним Силам України з усіх куточків планети. Наша рідна Земля плаче та стікає кров’ю, але всі ми точно знаємо, що перемога неодмінно буде за Україною, адже нас захищають такі сміливі, щирі, героїчні воїни! Ми у вас віримо та молимося за усіх вас.


Додаю для вас малюнок моєї доньки Ясміни, яка має 12 років. У ньому весь її біль за її країну та народ. Будь ласка ніколи не втрачайте віри у нашу перемогу над ворогом. А ми ніколи не втратимо віру у вас! Ви наші найкращі у світі чоловіки, батьки, брати та друзі. Міцно вас обіймаємо, рідні! Бережіть себе та нашу Україну!Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page