top of page
  • Admin

Олена

Дорогі наші воїни, ви - не просто герої, ви - наше повітря, наше життя. Україна є і буде завдяки вашій відвазі, вашому професіоналізмові та неймовірній силі волі.


Ми навіть не можемо уявити, що ви бачите кожного дня і що ви відчуваєте! Але ми хочемо, щоб ви знали, що ми вас любимо, пишаємось вами і вдячні за те, що ви є!


В мене ростуть два маленьких синочки. Так сталось, що вони не громадяни України, але в них тече і моя закарпатська та дніпровська кров. Я зроблю усе від мене залежне, щоб вони знали і пишались нашими українськими воїнами, гідними нащадками волелюбних козаків. Якщо я зможу виростити їх хоча б з долею вашої відваги, хоробрості, щирості, та мужності - моє життя буде прожите недарма.


Бережіть себе! Все буде, Україна! Все буде, Герої!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page