top of page

Олена

Привіт, Сонечко!

Я сподіваюсь, ти цілий і неушкоджений!

Знаєш, коли у нас були страшнючі морози, ми думали "от наших хлопців в кожній хаті обігріють, та і форма у них добра! а орки там хай замерзають насмерть!", а коли стала спека, то думаємо "у наших хлопців літня форма, а орки хай згорять заживо!"

Коротше, думаємо про вас, а що ж. А як же не думати, про таких котиків!

Моя подруга-волонтер збирала гроші на кавун-мобіль для херсонського напрямку, то в емоціях пригрозила кожному, хто не скине, що кавунів не їстиме більш ніколи! гг))

Живу зараз у селі з тхориком. Це така смішна волохата горбата ковбаса. Він тягає з відра шкурки від картоплі, жере їх, а потім весело дрище, це якийсь кошмар))) але він однаково при цьому страшно милий.

Краде мої туфлі і тягне їх за шафу. Кусає кота за сраку, кіт в паніці) Він якийсь геть не бойовий у нас, отримує на горіхи мало не щодня, як не від тхора, так від інших котів. А ще у нього яскраво виражена віктимна поведінка - любить влягтися так, щоб на нього обов'язково наступили. Ми за це називаємо його чмонею.

Ти там бережи себе, чуєш? Нам без тебе ніяк!

Обіймаю, дякую тобі за можливість їсти цього літа абрикоси <3

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page