top of page

Олена Глоба

Вітаю Тебе, мій невідомий Воїне! Наш славетний Захисник! Мені пощастило народитися в одній країні з Тобою, а Тобі пощастило стати на її захист та вибороти таку нелегку, але Славетну Перемогу і увіковічити свій подвиг та показати усьому світові, що українське військо найкрутіше! Я мешкаю в Кривому розі, працюю, маю доньку Поліну, вона начається в Києві, в університеті культури. І якщо для мене війна почалася ще в 2014 році, то для неї усвіддомлення прийшло тільки зараз. Вона не хоче нікуди виїжати і дуже вірить в наше військо і вважає Ураїну найкращою країною на Землі. Хоча до війни планувала жити в іншій країні. Я завдячую Тобі цим! Те, що я не змогла зробити, як мати, зробив Ти, мій незнайомцю. Зараз вона стала найпалкішою бандерівкою, зробила тату з напрямком корабля (що мене не дуже тішить), почала знімать патріотичні тік-токи) постійно надсилає мені відео з нашими Воїнами. Вона неймовірно Вами пишається! Від себе хочу сказати, що впевнена, ти неймрвірний красень!) Як і всі наші українські вояки! Обожнюю переглядати відео в інтернеті, зняте самими хлопцями! Те, як Ви навалюєте мокшам захоплює! Як Ви жартуєте, готуєте їжу, риєте окопи, бавите тваринок) Дуже дякую Тобі, що ти став на захист нашої батьківщини! Ви виморені, покусані комарями, без сну і у важкому побуті, можливо не з самим міцним здоров'ям, покинувши свої родини, свій затишок, своїх улюбленців, своє хоббі, свій гараж, своє звичне життя бороните її право на існування і право на життя мільйонів людей, мене і моєї доньки. Завдяки Вам вона може жити в Києві, де так мріяла і тепер є патріоткою своєї країни. Надсилаю Тобі свої найміцніші обійми, бо обійми, це найкраще) Від щирого серця бажаю здоров'я міцного, витривалості і сил кожного дня, щоб здолати цю навалу. Повертайся живим і неушкодженим! Найблискавичнішої Перемоги! Віримо у Тебе і твоїх Побратимів! Ви показали усьому світу, які крутезні наші чоловіки! Пишаємося Вами неймовірно! І дякуємо до небес! Ваші щоденні подвиги вже закарбовані в історії! Слава Україні! Слава її Захисникам! Слава Героям!


Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page