Олексій, Гурський, 28 років, Львів

Низький уклін Вам, Збройні Сили України! Ви справжні сини і дочки України. Ви безстрашні воїни - вільні і незламні. Рабський народ росії ніколи не знав що таке свобода, на протязі всієї історії їм потрібен був вождь. Ми ж - вільний народ завдяки Вам хлопці і дівчата, які готові віддати життя за Свободу України, за наш дім, наші сім'ї.

Дякую Сухопутним військам, Повітряним силам, Військово-морським силам, Десантно-штурмовим військам, Силам спеціальних операцій, Нацгвардії, СБУ, Нацполіції, Азов, Іноземним Воїнам Легіонерам, Територіальній обрроні. Тримайтеся, повертайтеся з перемогою над рашистською нечистю, я вірю в Вас! У вас вірить вся Україна! Ваші подвиги пам'ятатимуть вічно і закарбують в історії. ЗСУ - найкрутіша армія у всьому Всесвіті. Вашим мистецтвом ведення війни, Вашим професіоналізмом захоплюється цілий світ. Я вірю в ЗСУ, вірю, що герої Азовці вистоять, допомога прийде! Всім, хто на передовій - ви Герої! Я знаю, що жодного міліметра Української землі Ви не віддасте, що всі окупанти до останнього будуть знищені!

Ви пишете історію, велике Вам спасибі, ЗСУ! Бажаю з козацьким драйвом знищувати російських фашистів і одного дня прийти в бункер по душу путіна, і сказати: "Добрий вечір, ми з України. Слава Вам, наші Герої! Слава Україні!


Останні пости

Дивитися всі

Я дуже за вас хвилююсь і хочу щоб вас не турбували росіяни.Люблю обіймаю!❤️

Вітаю, мій самий найкращий захисник! Мене звати Олександра. Живу я в чудовому місці Чернігові. Перш за все хочу подякувати. Дякую тобі, мій захисник та всім захісникам за те , що кожного дня ми вітаєм

Привіт, мій Воїне! Як Ти? Чи добре спиш, чи смачно їси? Знаю, що Тобі важко, але Ти не здаєшся. Якби я могла забрати усю Твою біль та біль Твоїх побратимів, то і померла б із нею. Бо не заслуговую жит