top of page
  • Admin

Олексій, Гурський, 28 років, Львів

Низький уклін Вам, Збройні Сили України! Ви справжні сини і дочки України. Ви безстрашні воїни - вільні і незламні. Рабський народ росії ніколи не знав що таке свобода, на протязі всієї історії їм потрібен був вождь. Ми ж - вільний народ завдяки Вам хлопці і дівчата, які готові віддати життя за Свободу України, за наш дім, наші сім'ї.

Дякую Сухопутним військам, Повітряним силам, Військово-морським силам, Десантно-штурмовим військам, Силам спеціальних операцій, Нацгвардії, СБУ, Нацполіції, Азов, Іноземним Воїнам Легіонерам, Територіальній обрроні. Тримайтеся, повертайтеся з перемогою над рашистською нечистю, я вірю в Вас! У вас вірить вся Україна! Ваші подвиги пам'ятатимуть вічно і закарбують в історії. ЗСУ - найкрутіша армія у всьому Всесвіті. Вашим мистецтвом ведення війни, Вашим професіоналізмом захоплюється цілий світ. Я вірю в ЗСУ, вірю, що герої Азовці вистоять, допомога прийде! Всім, хто на передовій - ви Герої! Я знаю, що жодного міліметра Української землі Ви не віддасте, що всі окупанти до останнього будуть знищені!

Ви пишете історію, велике Вам спасибі, ЗСУ! Бажаю з козацьким драйвом знищувати російських фашистів і одного дня прийти в бункер по душу путіна, і сказати: "Добрий вечір, ми з України. Слава Вам, наші Герої! Слава Україні!


Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page