top of page
  • Admin

Олексій, Гурський, 28 років, Львів

Низький уклін Вам, Збройні Сили України! Ви справжні сини і дочки України. Ви безстрашні воїни - вільні і незламні. Рабський народ росії ніколи не знав що таке свобода, на протязі всієї історії їм потрібен був вождь. Ми ж - вільний народ завдяки Вам хлопці і дівчата, які готові віддати життя за Свободу України, за наш дім, наші сім'ї.

Дякую Сухопутним військам, Повітряним силам, Військово-морським силам, Десантно-штурмовим військам, Силам спеціальних операцій, Нацгвардії, СБУ, Нацполіції, Азов, Іноземним Воїнам Легіонерам, Територіальній обрроні. Тримайтеся, повертайтеся з перемогою над рашистською нечистю, я вірю в Вас! У вас вірить вся Україна! Ваші подвиги пам'ятатимуть вічно і закарбують в історії. ЗСУ - найкрутіша армія у всьому Всесвіті. Вашим мистецтвом ведення війни, Вашим професіоналізмом захоплюється цілий світ. Я вірю в ЗСУ, вірю, що герої Азовці вистоять, допомога прийде! Всім, хто на передовій - ви Герої! Я знаю, що жодного міліметра Української землі Ви не віддасте, що всі окупанти до останнього будуть знищені!

Ви пишете історію, велике Вам спасибі, ЗСУ! Бажаю з козацьким драйвом знищувати російських фашистів і одного дня прийти в бункер по душу путіна, і сказати: "Добрий вечір, ми з України. Слава Вам, наші Герої! Слава Україні!


Останні пости

Дивитися всі

Слава Україні! Я бажаю щоб у вас був спокій і найблищого повернення до-дому З перемогою

bottom of page