top of page
  • Admin

Оксана

Привіт, воїне


З двадцять четвертого лютого Україна стала жити в новій реальності, в реальності, в якій ти граєш головну роль. Відтоді весь світ - Україна, а Україна - весь світ. І ти, мужній і хоробрий, борешся, аби врятувати наш світ. Я ніколи не зможу передати словами, наскільки вдячна тобі за це.


Я маю родину. О шостій ранку мій семимісячний син розбудив мене плачем. Саме тоді я почула перші вибухи і зазирнула в новини. Перший тиждень був шоком. Ми переїхали в дитсадок, бо він був у тихому районі і це була будівля на два поверхи. Ми боялися багатоповерхівок. Тоді вперше прилетіло у житловий багатоповерховий будинок у Києві. Ми звикли до звуків роботи ППО, до прильотів ракет і постійних сирен. Ми перестали ходити в підвал після того, як малий захворів.


Через півтора тижні від початку війни ми виїхали зі столиці, але залишилися в Україні.


Я щодня чую сирени. Щодня читаю новини. Щодня жахаюся звірствам окупантів. Проте життя триває, син росте, свята настають.


Я вдячна тобі, воїне, за відвагу і захист. За боротьбу. У цей складний для України час я відчуваю єдність нації. І я вірю, що ми переможемо зло, що прийшло на наші землі.


Я вірю тобі, воїне, усім своїм серцем. Слава Україні.

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page