top of page
  • Admin

Оксана

Привіт, любий воїне! Знай, що, хоч і на відстані та будучи в безпечному місці зі своєю родиною (тільки завдяки тобі!), але подумки, кожної хвилини ми завжди з тобою! Щиро дякуємо тобі за те, що борониш всіх нас, Україну: її цілісність та суверенність.


Дякуємо за кожен відстояний клаптик землі, за кожне врятоване життя. Ми віремо в тебе, ми віремо в перемогу! Знаємо, щоденно ти бачиш багато зруйнованного, знівеченого, бездушного. Цю веселку я зфотографувала пару днів назад і в ту мить думала про рідну землю, про надію, віру та сильне бажання жити.


Хай ця світлина хоч на мить перенесе тебе в найзаповітніше місце і принесе затишок в серце. Хай всі сили всесвіту тебе боронять! Міцно обіймаємо і чекаємо на твоє повернення!Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page