top of page
  • Admin

Оксана

Доброго дня, наші дорогі та рідні, незламні, мужні та сильні, справжні Герої, Захисники України!

Кожен із Вас є цінним та важливим для нас. Ми просимо, щоб Ви берегли себе. Ви для України дуже цінні. Саме такі велети духу та слави завжди вершили хід історії. Саме українські воїни виявились наймужнішими в світі, бо усі перед рашою склали зброю, трясучись перед москальською гнилою бравадою, а Ви попри погані прогнози стали обороняти державність України. І ПЕРЕМАГАЄТЕ !!! Це побачив цілий світ! Ніхто, крім українців, не сподівався на такий шаленний успіх та силу Збройних Сил України! Честь Вам та Слава! Ви - гордість України! Ми радіємо, що ми дихаєм одним повітрям із вами!

Я щиро дякую БОГУ, що ВІН так сильно дбає за Україну та допомагає Україні!

З величезною вдячністю звертають до Вас за той мир та спокій, який Ви даруєте нам. Я жодної миті не перестаю думати за Вас. У мене все життя зараз наповнене підтримкою для Вас молитвою, думками, ділами. Я зараз просто живу Вами, перемогою над одвічним генетичним ворогом України, молитвою за перемогу України з допомогою БОГА!

ГОСПОДИ БОЖЕ ДОРОГИЙ, бережи воїнів, що захищають Україну, покріпи їх Своєю Силою та Могутністю! Веди їх супроводжуй, захишай та бережи їх життя та здоров'ячко! Кожен воїн України є рідним та дорогим для кожного українця. ГОСПОДИ БОЖЕ, воїни України є Воїни Світла та Воїни Добра, благослови їх на тотальну та швидку перемогу над ворогом!

Господи, наповняй кожної миті їх Своєю милістю та благодаттю!

Ми чекаємо кожного нашого захисника додому живим та здоровим та з тріумфальною перемогою над рашистським монстром!

З нами БОГ, то хто проти нас!!!

Слава Україні!

Героям Слава!

Слава Збройним Силам України!


З повагою Оксана.

м. Тернопіль

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page