top of page
  • Admin

Оксана Телендій

Доброго дня Воїни України!Дякуємо Вам за мужність, відвагу, героїзм, самовідданість, яку ви проявляєте для усієї України.

Наш священник Мирослав написав таку молитку за Вас та за Україну, дорогі наші спасителі та визволителі. Можливо, якісь слова із цієї молитви припадуть Вам до серця:

. МОЛИТВА

ЗА УКРАЇНСЬКИХ

ВОЇНІВ


БОЖЕ, ПОМОЖИ нашим ВОЇНАМ (всім, чи назвати яким) ясно усвідомити ТВОЮ БОЖЕСТВЕННУ присутність і ЛЮБОВ, і необхідність ТВОЄЇ ДОПОМОГИ, СИЛИ і ЗАХИСТУ! ПРИВЕДИ їх до СПАСІННЯ, щоб вони подолали всякі диявольські перешкоди і прийняли ІСУСА - СПАСИТЕЛЯ в свої серця, стали ВОЇНАМИ БОЖИМИ і ВІРОЮ отримували ЗАХИСТ, ДОПОМОГУ і ПЕРЕМОГУ, в ім'я ІСУСА ХРИСТА, АМІНЬ!

Навчи їх, БОЖЕ, правильно МОЛИТИСЯ і повністю покладати свою надію на ТЕБЕ і на ТВОЄ забезпечення усім необхідним, через ВІРУ в ТВОЄ БОЖЕ СЛОВО, ТВОЮ БАТЬКІВСЬКУ ЛЮБОВ і СПАСАЮЧУ БЛАГОДАТЬ.

Ми погоджуємся, в ім'я ІСУСА ХРИСТА, молитися, просити і ВІРИТИ за НАШИХ ВОЇНІВ і за нашу МАТІР - УКРАЇНУ, в боротьбі за СПАСІННЯ, ВИЗВОЛЕННЯ і ПЕРЕМОГУ, і робимо це на основі БОЖОГО СЛОВА, де НАПИСАНО: "ГОСПОДЬ же ВІРНИЙ, ВІН вас ЗМІЦНИТЬ і ЗБЕРЕЖЕ від злого" (2 до Солунян 3:3); "В УСЬОМУ маємо ПОВНУ ПЕРЕМОГУ завдяки БОГУ, який ВОЗЛЮБИВ НАС (помилував, простив незаслужено, спас по БЛАГОДАТІ і обдарував всяким БЛАГОСЛОВЕННЯМ через заслуги ХРИСТА - СПАСИТЕЛЯ, по нашій ВІРІ)." (Римлян 8:37).

АМІНЬ!!!

Просимо БОЖЕНЬКУ, щоб Вас минали ворожі кулі та снаряди. Хай БОГ наповняє Вас Своєю силою Духа Святого, міцно охороняє та наповняє Вас СВОЄЮ милістю.

Сильно бажаємо та просимо Всевишнього, щоб Ви усі повернулись додому живими та здоровими!

Божих Вам благословінь!

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page